این سایت با تمامی قابلیت ها و امکانات و همچنین کدهای برنامه نویسی و پایگاه داده واگذار میگردد      09128412978

سایت کاریابی استان زنجان

درباره ما

افرادی که دنبال کار می گردند، در صورت وجود مکانی برای اطلاع از شرایط استخدام و اطلاع از رشته های مورد نیاز و زمان و مکان ثبت نام و دیگر موارد، می توانند شانس خود را برای  برخورداری از یک شغل مناسب امتحان کنند.

این سایت سعی می کند بعنوان مکانی برای گردآوری آگهی های استخدام و نمایش شرایط ثبت نام و استخدام برای افراد جویای کار و همچنین ارائه فرصت های شغلی از طرف کارجویان بدون مراجعه حضوری به مراکز کاریابی، کمبودهای موجود در اطلاع رسانی بموقع را پر کند.

این سایت با مجوز اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و زیر نظر موسسه کاریابی ثمین و با همکاری جناب آقای رستمخانی فعالیت خود را آغاز نموده است.

 

موسسه مشاوره شغلی کاریابی ثمین استان زنجان


موسسه کاریابی شمین مؤسسه ي مشاوره شغلي و كاريابي غير دولتي ثمين در تاريخ 83/9/25 فعاليت رسمي خود را پس از دريافت مجوز قانوني از وزارت كار و امور اجتماعي شروع نموده و در بيش از 10 سال فعاليت با سابقه درخشان، افتخار دارد توانسته جويندگان كار را به فرصت هاي شغلي ايجاد شده توسط كارفرمايان محترم معرفي و مشغول به كار نمايد و در اين مدت مفتخر است توانسته با اكثريت كارفرمايان عزيز استان تعامل داشته باشد و همچنین توانسته در این مدت آمار مورد قبولی از فعالیت خود مطابق جدول زیر بدست آورد.

 

آمار فعاليت موسسه مشاوره شغلي و كاريابي داخلي غير دولتي ثمين استان زنجان شهرستان زنجان از تاريخ 25/09/1383 تا 22/07/1393 به شرح ذيل است:

تعداد کارجویان بکارگمارده شدگان فرصت های شغلی معرفی شدگان به فرصت های شغلی معرفی شدگان به مراکز فنی و حرفه ای
10560 1603 3748 9335 104

 

مهدی ژاله آراموسسسه مشاوره شغلی و کاریابی ثمین هم اکنون با مدیریت جناب آقای مهدی ژاله آرا، با ایجاد دفتر نمایندگی خود در شهرستان ایجرود توانسته جویندگان کار و فرصت های شغلی منطقه را پوشش داده و هم اکنون نیز در شرف ایجاد ايجاد كاريابي بين المللي و مشاوره شغلي و كارآفريني میباشد تا از فرصت های شغلی کشورهای دیگر نیز بتواند کارجویان عزیز را از داشتن شغلی خوب و پردرآمد بهره مند سازد.

 

 

 

 

 

موسسه مطبوعاتی رستم خانی


موسسه مطبوعاتی رستم خانیموسسه مطبوعاتی رستم خانی در سال 1320 توسط شادروان حاج عزت اله رستم خانی تاسیس و از آن تاریخ خدمات فرهنگی و مطبوعاتی خود را به همشهریان گرامی ارائه نموده است. موسسه مطبوعاتی رستم خانی افتخار این را دارد که در بسیاری از زمینه ها جزء اولین های استان زنجان بوده که از جمله آن میتوان به زمینه های چاپ، چاپ رنگی، چاپ افست، چاپ روزنامه محلی، چاپ کتاب به زبان های فارسی و ترکی، لیتوگرافی و غیره  اشاره نمود.

 

فریدون رستم خانیاین موسسه هم اکنون با مدیریت جناب آقای فریدون رستم خانی علاوه بر فعالیت های فوق، در زمینه های انتشارات دایر و مشغول به کار است و همچنین از سال 1363 اقدام به پذیرش آگهی های فرصت های شغلی و اطلاع رسانی به کارجویان نموده و هم اکنون نیز نمایندگی هفته نامه بهار رحمت را بر عهده داشته و دفتر جذب آگهی های آن هفته نامه را دایر نموده است.

 

 

 

 

 

طراح و مدیر فنی سایت کاریابی استان زنجان


احد عنایتی فرد

کارشناس فناوری اطلاعات (IT)

 

 

 

 

نام و نام خانوادگی

پست الکترونیکی

نظرات و پیشنهادات

کاریابی اینترنتی استان زنجان

با مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

بازدید امروز:

75

بازدید دیروز:

367

بازدید هفته جاری:

1694

بازدید هفته گذشته:

2536

بازدید ماه جاری:

2314

بازدید ماه گذشته:

10155

بازدید کل:

904039

هرگونه کپی برداری از مطالب سایت و آگهی های استخدام غیرمجاز بود و پیگرد قانونی دارد

Powered By TarrahanSystem